*Zwarta Grupa*

Forum Dyskusyjne Plemienia *Zwarta Grupa*


  • Index
  •  » Sport
  •  » Jaki sport uprawiacie/uprawialiście?

#1 2009-02-16 19:10:11

Dolan

Radny

7931881
Zarejestrowany: 2009-02-16
Posty: 13
Punktów :   

Jaki sport uprawiacie/uprawialiście?

Myślę, że to dość ciekawy temat, chyba każdy bedzie mógł powiedzieć o jakiś sowich sukcesach.No to jak zwykle ja zaczne ;]

Trenowałem kiedyś sztuki walki i to wcale nei krótko od chyba 2 klasy podstawówki do 1 gim. Czyli coś około 6 lat. Był to dość rozbudowany styl nazywał się : [Moo Duk Kwan Tang Soo Do- w skrócie TSD ]. Jest to szutka walki pomieszana z czterami innymi podstawowymi stylami jak :

- Taekwondo
- Tangsoodo
-Hapkido
-Combat Kalaki


Jak widzicie bardzo rozbudowane. Moim trenerem był Bartłomiej Gwazdacz-4 Dan (4 czarny pas). Apropo to jest on moim sąsiadem . To tyle na wstęp teraz ja kto się wszytko zaczęło.

Jak już wiecie, mój trener jest moim sąsiadem, więc pewnego dnia pawiąc się na dworze, zauważyłem go trenującego z innym kolegą własnie TSD.Będąc w młodym wieku (zreszta nadal jestem) bardzo podobała mi się pewna bajke właśnie i walkach i była to dla mnie jakby inspiracja . Jak już mówiłem byłem wtedy mały i bardzo ciekawski, zgadaliśmy się z kolegą i codziennie patrzyliśmy jak ćwiczą. Wkońcu trener spytał się nas czy nie chcemy tez sprobować... No i tak to się zaczęło. Postanowił załozyć swoja szkółkę. Byłem najlepszy w całym klubie i jeździłem z kumplami z treningów na rózne zawody i pokazy ;]. Posiadam brązowo-biały pas (2 więcej i miałbym czarny-jest to bodajrze 8 lub 9 z kolei). Nie chce się chwalic, ale chyba lepiej bedzie jak będziecie wiedzieć oto moje osiągnięcia :

II Miejsce w VI Mistrzostwach Polski, Wrocław 08.05.2005 - Combat Kalaki
VII Mistrzostwa Polski, Combat Kalaki-Eskrima III Miejsce, Oleśnica 2006r.
VII Mistrzostwa Polski, Combat Kalaki-Eskrima I Miejsce, Oleśnica 2006r.
III Miejsce Puchar Polski, Leszno 11.03.2006 - Combat Kalaki Escrima
I Miejsce Puchar Polski, Leszno 11.03.2006 - Combat Kalaki Escrima
I Miejsce VIII Mistrzostwa Polski, Combat Kalaki-Eskrima, Wrocław 09.06.2007r


I to by było na tyle z tych najważniejszych xD. Jak już widzicie stały bywalec ze mnie 3 razy z rzedu Mistrz Polski w Combat Kalaki . Potem niestety trener wyprowadził się do Holandii bodajrze i tam załozył szkółke, a stara zostawił. CHodziłem moze niecały rok na Taekwondo, ale przestałem bo nei miałem transportu... Po jakimś czasie trener wrócił, ale niestety uczy teraz zupełnie czegoś innego co kiedyś i anwet pasów nie ma... Odpuściłem sobie... Może jak dostane skuter to jeszcze wpadne kiedyś do niego na trening i zobacze jak tam się dzieje

Teraz zapisałem się do klubu piłkarskiego, trener przyjął mnie do składu po 3 treningach . I Cwiczę jeszcze akrobatyke. o moim byłym sporcie mogłbym wiele pisać, ale chyba to Was aż tak nie interesuje.

Wypowiadać się na temat mnie i przedstawiać też swoje sporty ;]

Offline

 

#2 2009-02-17 18:45:28

kszak997

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jaki sport uprawiacie/uprawialiście?

Piłka nożna -najlepszy bramkarz gminy Konopnica
Piłka ręczna-mówią mi że mam talent ,zobaczymy co z tego wyjdzie
lubię sobie rowerkiem po śmigać, jak jestem na procentach to i parkoura umiem ;D

Offline

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » Jaki sport uprawiacie/uprawialiście?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pndc.pun.pl www.cbmpl.pun.pl www.thesecretcircle.pun.pl www.csctuchola.pun.pl www.prodigy.pun.pl